Do CWU

Sterownik CRS131 ESBE

Urządzenie ESBE serii CRS130 to połączenie siłownika i sterownika stałotemperaturowego. Jest on przeznaczony głównie do użytku w scentralizowanych instalacjach ciepłej wody użytkowej (CWU) dzięki krótkiemu czasowi reakcji i odpowiedniemu umieszczeniu czujnika. Temperaturę ustawia się za pomocą prostego w obsłudze interfejsu z manipulatorem i wyświetlaczem, a jej wartość powinna być zgodna z lokalnymi i krajowymi przepisami. Zakres regulacji temperatury mieści się w przedziale od 5 do 95°C. Kompaktowy sterownik jest zaprojektowany do obsługi zaworów obrotowych o DN 15–50, i zakresie roboczym 90°.


Sterownik CRA110 ESBE

Seria CRA110 to zintegrowany siłownik i sterownik do regulacji stałotemperaturowej w zakresie od 5 -95°C. . Kompaktowy sterownik zaprojektowany do obsługi zaworów obrotowych o rozmiarach DN 15‒50, o zakresie roboczym 90°. Serię można z łatwością obsługiwać ręcznie za pomocą wyciąganego pokrętła z przodu pokrywy.

Sterownik CRA120 ESBE

Seria CRA120 to sterownik stałotemperaturowy do większych systemów i zaworów takich jak 3F. Produkt jest idealny do zastosowań, w których wymagana jest stała temperatura wody. Temperaturę ustawia się za pomocą prostego w obsłudze interfejsu z przyciskami i wyświetlaczem. Sterownik zaprojektowany do obsługi zaworów obrotowych o rozmiarach DN 15‒150, o zakresie roboczym 30‒180°. Serią można z łatwością sterować ręcznie za pomocą przycisku i dźwigni.