Obrotowe

Zawór VRG130 ESBE

Seria VRG130 to 3-drogowe zawory mieszające. Zawory wykonane są ze specjalnego stopu mosiądzu , dzięki czemu można je stosować w instalacjach grzewczych i chłodniczych. Seria VRG dostępna jest w rozmiarach DN15-50, z różnymi rodzajami przyłączy. Zawór idealnie współpracują z siłownikami i sterownikami ESBE.


Zawór VRG140 ESBE

Seria VRG140 to 4 –drogowe zawory mieszające. Zawory wykonane są ze specjalnego stopu mosiądzu , dzięki czemu można je stosować w instalacjach grzewczych i chłodniczych. Seria VRG dostępna jest w rozmiarach DN15-50, z różnymi rodzajami przyłączy. Zawór idealnie współpracują z siłownikami i sterownikami ESBE.


Zawór 3F ESBE

Seria 3F to 3 –drogowe, kompaktowe zawory mieszające z przyłączem kołnierzowym PN6, ciśnieniu do 6 barów. Zawory wykonane są żeliwa, dzięki czemu można je zastosować w instalacjach grzewczych i chłodzących. Seria 3 F dostępne jest w rozmiarach DN20-150 i z kołnierzem PN6. Zawór idealnie współpracuje z siłownikami i sterownikami ESBE.


Zawór 4F ESBE

Seria 4F to 4 –drogowe, kompaktowe zawory mieszające z przyłączem kołnierzowym PN6, ciśnieniu do 6 barów. Zawory wykonane są żeliwa, dzięki czemu można je zastosować w instalacjach grzewczych i chłodzących. Seria 4F dostępne jest w rozmiarach DN20-150 i z kołnierzem PN6. Zawór idealnie współpracuje z siłownikami i sterownikami ESBE.


Zawór VBF100 ESBE

Seria VBF100 to zawór motylkowy typu płytowego do regulacji i odcięcia wody w systemach ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Zawory mogą być wyposażone w termometry do pomiaru temperatury oraz mogą być napędzane przez siłowniki ESBE serii 90, ARC300, ARC600 oraz ARD100/ARD200 w połączeniu z adapterami.