Do CWU

Zawór VTA320 VTA520 ESBE

Seria zaworów termostatycznych VTA320/VTA520 ESBE do instalacji ciepłej wody użytkowej, zastosowań wymagających wbudowanej ochrony przed oparzeniem oraz sytuacji, w których zamontowano dodatkowe urządzenia do sterowania temperaturą na bateriach. Tę serię zaworów można także stosować w instalacjach do ciepłej wody użytkowej wyposażonych w układ cyrkulacji ciepłej wody.

 

 


Zawory VTA330 ESBE

Serię zaworów termostatycznych VTA330 ESBE stworzono głównie w celu zapewnienia bardzo precyzyjnej regulacji temperatury w punkcie poboru ciepłej wody użytkowej w przypadku baterii umywalkowych lub prysznicowych, na których nie zamontowano dodatkowych urządzeń do sterowania temperaturą.


Zawory VTA360 ESBE

Serię zaworów termostatycznych VTA360 ESBE stworzono głównie w celu zapewnienia bardzo precyzyjnej regulacji temperatury w punkcie poboru ciepłej wody użytkowej w przypadku baterii umywalkowych lub prysznicowych, na których nie zamontowano dodatkowych urządzeń do sterowania temperaturą.


Zawory VTA350 VTA550 ESBE

Serie zaworów termostatycznych VTA350/VTA550 ESBE do instalacji ciepłej wody użytkowej, zastosowań wymagających wbudowanej ochrony przed oparzeniem oraz sytuacji, w których zamontowano dodatkowe urządzenia do sterowania temperaturą na bateriach. Tę serię zaworów można także stosować w instalacjach do ciepłej wody użytkowej wyposażonych w układ cyrkulacji ciepłej wody.


Zawory VTS520 ESBE

Seria zaworów termostatycznych VTS520 ESBE to najlepszy wybór w przypadku instalacji do rozprowadzania ciepłej wody podłączonej do solarnych systemów grzewczych, w których wysoka temperatura wody sprawia, że konieczne jest stosowanie wyjątkowo wytrzymałych komponentów. W serii VTS520 zastosowano asymetryczny model przepływu. Tę serię zaworów można także stosować w instalacjach do ciepłej wody użytkowej wyposażonych w układ cyrkulacji ciepłej wody.


Zawory VTS550 ESBE

Seria zaworów termostatycznych VTS550 ESBE to najlepszy wybór w przypadku instalacji do rozprowadzania ciepłej wody podłączonej do solarnych systemów grzewczych, w których wysoka temperatura wody sprawia, że konieczne jest stosowanie wyjątkowo wytrzymałych komponentów. W serii VTS550 zastosowano symetryczny model przepływu. Tę serię zaworów można także stosować w instalacjach do ciepłej wody użytkowej wyposażonych w układ cyrkulacji ciepłej wody.