Termostaty

Termostat TPW114 ESBE

Seria ESBE TPW114 to gama programowalnych dwustanowych elektronicznych termostatów pokojowych do użytku w zastosowaniach związanych z ogrzewaniem lub chłodzeniem. Termostaty można podłączyć do siłownika 2-punktowego lub do siłownika ze sprężyną powrotną, pompy cyrkulacyjnej lub bezpośrednio do kotła.


Termostat TPW214 ESBE

Seria ESBE TPW214 to gama bezprzewodowych dwustanowych elektronicznych termostatów pokojowych do użytku w zastosowaniach związanych z ogrzewaniem lub chłodzeniem. Termostaty można podłączyć do siłownika 2-punktowego lub do siłownika ze sprężyną powrotną, pompy cyrkulacyjnej lub bezpośrednio do kotła.


Termostat TMA110 ESBE

Seria ESBE TMA110 to gama dwustanowych elektromechanicznych termostatów pokojowych do użytku w zastosowaniach związanych z ogrzewaniem. Termostaty można podłączyć do siłownika 2-punktowego lub do siłownika ze sprężyną powrotną, pompy cyrkulacyjnej lub bezpośrednio do kotła.


Termostat TFC139 ESBE

Seria ESBE TFC139 to gama termostatów pokojowych klimakonwektorów do użytku w zastosowaniach związanych z ogrzewaniem lub chłodzeniem. Termostaty można podłączyć do siłownika 2-punktowego lub do siłownika ze sprężyną powrotną oraz do wentylatora.